Назад
Проекти

Безпідставне донарахування
на 3 млн. грн. cкасовано

Маємо клієнтів, які з нами майже від самого початку. З будівельним підприємством, про яке піде мова, ми працюємо понад 10 років. За цей час вони завершили чимало проектів, в тому числі міського значення. Це підприємство забезпечує понад 100 робочих місць, протягом року сплачує до бюджету семизначні суми податків.
Тож, ми впевнені, що у своїй діяльності вони чітко дотримуються вимог законодавства.

На жаль, під час проходження планової податкової перевірки такі “дрібниці” значення не мають – є план донарахувань і стабільна вже протягом кількох років константа – “не менше, ніж 300 тис.”

Уявіть, у якій скрутній ситуації опиняється інспектор, коли підприємство не лише не погоджується з власної волі вписати в акт цей “прожитковий мінімум для податкової”, а й реальних порушень знайти не виходить.

За три роки перевіреного періоду не знайшли жодного “фіктивного”, “ризикового” чи “сумнівного” контрагента!

Жодну операцію – ані щодо придбання матеріалів та сировини, ані щодо реалізації товарів і послуг, – податкова не змогла поставити під сумнів.

Однак на таке службове “харакірі”, як подати на підпис довідку про відсутність виявлених порушень під час податкової перевірки, інспектор не зважився.

Тож вирішив, що певних документів, які йому надавалися під час перевірки, він не бачив. А на додаток, під час складання акту застосував зручну для себе редакцію статті Податкового кодексу з однією лише особливістю – вона вже була нечинною весь охоплений перевіркою період.

Результатом стало безпідставне донарахування податків
на суму майже 3 млн.гривень.

Завдяки роботі нашої команди податкової практики це донарахування було скасоване судом. Однак у цій справі є ВСЕ, що потрібно знати про інвестиційний клімат в Україні.


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button