Назад
Проекти

Безпідставне донарахування
на 3 млн. грн. cкасовано

Маємо клієнтів, які з нами майже від самого початку. З будівельним підприємством, про яке піде мова, ми працюємо понад 10 років. За цей час вони завершили чимало проектів, в тому числі міського значення. Це підприємство забезпечує понад 100 робочих місць, протягом року сплачує до бюджету семизначні суми податків.
Тож, ми впевнені, що у своїй діяльності вони чітко дотримуються вимог законодавства.

На жаль, під час проходження планової податкової перевірки такі “дрібниці” значення не мають – є план донарахувань і стабільна вже протягом кількох років константа – “не менше, ніж 300 тис.”

Уявіть, у якій скрутній ситуації опиняється інспектор, коли підприємство не лише не погоджується з власної волі вписати в акт цей “прожитковий мінімум для податкової”, а й реальних порушень знайти не виходить.

За три роки перевіреного періоду не знайшли жодного “фіктивного”, “ризикового” чи “сумнівного” контрагента!

Жодну операцію – ані щодо придбання матеріалів та сировини, ані щодо реалізації товарів і послуг, – податкова не змогла поставити під сумнів.

Однак на таке службове “харакірі”, як подати на підпис довідку про відсутність виявлених порушень під час податкової перевірки, інспектор не зважився.

Тож вирішив, що певних документів, які йому надавалися під час перевірки, він не бачив. А на додаток, під час складання акту застосував зручну для себе редакцію статті Податкового кодексу з однією лише особливістю – вона вже була нечинною весь охоплений перевіркою період.

Результатом стало безпідставне донарахування податків
на суму майже 3 млн.гривень.

Завдяки роботі нашої команди податкової практики це донарахування було скасоване судом. Однак у цій справі є ВСЕ, що потрібно знати про інвестиційний клімат в Україні.


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button