Назад
Проекти

Скасовано штраф Держпраці

Наш клієнт працює в готельно-ресторанному бізнесі. Як це часто буває, підприємець орендує приміщення у будівлі, яка орендується також іншими суб’єктами господарювання. Працівниця, яка працювала в одного з орендарів, написала скаргу на свого роботодавця. Однак, Держпраці вирішила перевірити всіх орендарів за вказаною адресою. Ну так, на всякий випадок.

Серед них опинився і наш клієнт.
На цьому «співпадіння» не закінчилися.

Чомусь інспектори, як завжди, не цікавились фактами, зазначеними у зверненні, яке стало підставою для інспекційного відвідування, а взялись перевіряти усе підряд. Під час перевірки виявилось, що в одного суб’єкта немає працівників, окрім директора, інший є фізичною особою – платником єдиного податку (це означає, що за перше порушення він отримав би лише попередження, а не штраф). Залишався тільки наш Клієнт. Тому, нашвидкуруч без відома особи (фактично прихованою камерою) було знято відео на телефон з людиною, яка працювала у платника єдиного податку та підписано, що це – неоформлений працівник нашого Клієнта.

Звісно ж, було винесено постанову про накладення штрафу, незважаючи на надані пояснення.

Далі наслідки цього «відвідування» вже стали предметом розгляду у суді. Як результат роботи команди податкової практики Об’єднання, було скасовано постанову про накладення штрафу внаслідок відсутності доказів порушення нашим Клієнтом трудового законодавства.

Однак, судового спору можна було б уникнути, за умови правильної поведінки всіх суб’єктів, у яких було проведене інспекційного відвідування.

Як захистити бізнес при перевірках Держпраці та податкової? 


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button