Назад

Реструктуризація та банкрутство

Нестабільна економічна ситуація в Україні поряд з іншими економічними факторами часто ставлять компанії та фізичних осіб в економічно скрутне становище.
У розвинених соціально-економічних структурах для дозволу подібного роду ситуацій діють механізми реструктуризації боргу та банкрутства. Ефективне та вміле застосування вищевказаних механізмів часто здатне зберегти бізнес та активи.
Досвід наших адвокатів та арбітражних керуючих дозволяє нашим клієнтам повною мірою використовувати всі опції процедур реструктуризації та банкрутства.


Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button