Назад

Реструктуризація та банкрутство

Нестабільна економічна ситуація в Україні поряд з іншими економічними факторами часто ставлять компанії та фізичних осіб в економічно скрутне становище.
У розвинених соціально-економічних структурах для дозволу подібного роду ситуацій діють механізми реструктуризації боргу та банкрутства. Ефективне та вміле застосування вищевказаних механізмів часто здатне зберегти бізнес та активи.
Досвід наших адвокатів та арбітражних керуючих дозволяє нашим клієнтам повною мірою використовувати всі опції процедур реструктуризації та банкрутства.


Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше
Проекти 08.07.2021

Ідея захисту лісів від незаконної порубки вчергове перетворюється на зловживання з боку правоохоронців.

Автомобілі наших клієнтів, завантажені лісоматеріалами, затримані співробітниками карного розшуку (!!!) поліції посеред лісу для перевірки.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button