Назад

Вирішення спорів

Немає кращого виходу з конфліктної ситуації, ніж рішення, засноване на взаємних інтересах. Але іноді досягти цього не виходить, і сторони змушені вдатися до допомоги незалежного арбітра, втіленням якого є діюча в сучасних реаліях судова система. А реалії такі, що клієнту складно вибрати не тільки тактику і стратегію свого захисту, а й власне сам суд, уповноважений законом на розгляд конкретного спору.

У такій ситуації особливо важливим стає вектор юридичної команди для захисту порушених прав та інтересів.

Адвокати нашої компанії ефективно вирішують спори в різних галузях економіки та за участю різних суб’єктів, в тому числі найбільших промислово-фінансових груп України.

Наші клієнти завжди детально інформовані про суть справи, реальні перспективи дозволу та економічної ефективності запропонованих рішень.

Наша команда завжди націлена на максимальний результат.


Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button