Назад

Кримінальне право

Взаємовідносини бізнесу і державного апарату до сих пір не можна назвати прозорими та рівними, адже власники бізнесу і топ-менеджмент часто стають об’єктом звинувачень з боку правоохоронців. Багатогодинні допити, обшуки і огляди з вилученням готівки, арешти банківських рахунків та інших активів не перестають бути повсякденним явищем, що супроводжує успішний та зростаючий бізнес.

Практика показує, що своєчасне звернення за правовою допомогою може убезпечити компанію від неправомірної активності правоохоронців, а також попередити можливі негативні наслідки.
Ми захистимо Вас і Ваші активи від взаємин з правоохоронцями, надавши комплекс правових послуг в кримінальному провадженні.
Команда наших адвокатів вміє вибудувати вигідну для клієнта лінію поведінки у взаєминах з правоохоронцями і забезпечити результативне вирішення кримінального провадження.


Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button