Назад

Корпоративне право/M&A

Зараз корпоративне право в Україні стрімко розвивається, переймаючи досвід успішних країн. З’являються нові можливості для бізнесу як в межах території України, так і за кордоном.

Ми знаємо, як ефективно використовувати нові можливості та правові інструменти в сфері корпоративного управління.

Ми запропонуємо Вам найбільш оптимальну форму і структуру Вашого бізнесу. Наші послуги не обмежуються створенням, реорганізацією та ліквідацією підприємств. Ми допоможемо структурувати Ваш бізнес і забезпечити досягнення комплексу цілей, які ви перед собою ставите: безпека активів, податкова оптимізація, мобільність, прозорість і зрозумілість для іноземних партнерів.


Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button