Назад

Корпоративне право/M&A

Зараз корпоративне право в Україні стрімко розвивається, переймаючи досвід успішних країн. З’являються нові можливості для бізнесу як в межах території України, так і за кордоном.

Ми знаємо, як ефективно використовувати нові можливості та правові інструменти в сфері корпоративного управління.

Ми запропонуємо Вам найбільш оптимальну форму і структуру Вашого бізнесу. Наші послуги не обмежуються створенням, реорганізацією та ліквідацією підприємств. Ми допоможемо структурувати Ваш бізнес і забезпечити досягнення комплексу цілей, які ви перед собою ставите: безпека активів, податкова оптимізація, мобільність, прозорість і зрозумілість для іноземних партнерів.


Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше
Проекти 08.07.2021

Ідея захисту лісів від незаконної порубки вчергове перетворюється на зловживання з боку правоохоронців.

Автомобілі наших клієнтів, завантажені лісоматеріалами, затримані співробітниками карного розшуку (!!!) поліції посеред лісу для перевірки.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button