Назад

Корпоративне право/M&A

Зараз корпоративне право в Україні стрімко розвивається, переймаючи досвід успішних країн. З’являються нові можливості для бізнесу як в межах території України, так і за кордоном.

Ми знаємо, як ефективно використовувати нові можливості та правові інструменти в сфері корпоративного управління.

Ми запропонуємо Вам найбільш оптимальну форму і структуру Вашого бізнесу. Наші послуги не обмежуються створенням, реорганізацією та ліквідацією підприємств. Ми допоможемо структурувати Ваш бізнес і забезпечити досягнення комплексу цілей, які ви перед собою ставите: безпека активів, податкова оптимізація, мобільність, прозорість і зрозумілість для іноземних партнерів.


Новини 31.05.2023

Відповідальність за ненадання відповіді на запит податкової:
що відомо?

28 квітня 2023 року набрав чинності Закон України № 2970-IX (далі – Закон). Незважаючи на те, що цей Закон здебільшого стосується імплементації у публічній фінансовій системі України міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки (CRS), ним також були внесені і інші зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема щодо податкової відповідальності. Так, відтепер […]

Детальніше
Новини 10.04.2023

Нарахування пені за прострочення розрахунків за ЗЕД -контрактами
під час війни

З метою підтримки повоєнного платіжного балансу, забезпечення стійкості національної грошової одиниці, стабільності валютних надходжень до економіки України та запобігання масового виведення капіталу за кордон, Національний банк України постійно вживає низку макроекономічних і монетарних заходів.

Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button