Назад

Антикорупційне право

Нововведення в чинному законодавстві, а також підвищена увага суспільства та правоохоронних органів до публічних службовців та їх фінансового стану, ставлять службовців публічного сектору у вузькі та строго регламентовані рамки антикорупційних обов’язків та обмежень.

Ми пропонуємо юридичний супровід при проведенні органами державної влади заходів, передбачених антикорупційним законодавством, в тому числі збір, аналіз даних та заповнення е-декларацій; юридичний супровід перевірок декларацій з питань конфлікту інтересів; ефективну взаємодію зі спеціально уповноваженими органами державної влади у сфері запобігання корупції, правовий захист при досудовому розслідуванні та судовому розгляді кримінальних проваджень про кримінальні корупційні правопорушення, а також при розгляді протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.


Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше
Проекти 08.07.2021

Ідея захисту лісів від незаконної порубки вчергове перетворюється на зловживання з боку правоохоронців.

Автомобілі наших клієнтів, завантажені лісоматеріалами, затримані співробітниками карного розшуку (!!!) поліції посеред лісу для перевірки.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button