Назад

Антикорупційне право

Нововведення в чинному законодавстві, а також підвищена увага суспільства та правоохоронних органів до публічних службовців та їх фінансового стану, ставлять службовців публічного сектору у вузькі та строго регламентовані рамки антикорупційних обов’язків та обмежень.

Ми пропонуємо юридичний супровід при проведенні органами державної влади заходів, передбачених антикорупційним законодавством, в тому числі збір, аналіз даних та заповнення е-декларацій; юридичний супровід перевірок декларацій з питань конфлікту інтересів; ефективну взаємодію зі спеціально уповноваженими органами державної влади у сфері запобігання корупції, правовий захист при досудовому розслідуванні та судовому розгляді кримінальних проваджень про кримінальні корупційні правопорушення, а також при розгляді протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.


Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button