Назад

Податкова практика

Діяльність будь-якого бізнесу безпосередньо пов’язана з питаннями, які виникають у сфері податкового право.
З огляду на складність національного податкового законодавства України та неоднозначну і непослідовну позицію Державної податкової служби, перед нашими клієнтами часто постає необхідність вирішення податкових спорів.

Ми допоможемо вирішити будь-яке питання, пов’язане з оподаткуванням: підготовка та супровід перевірок, оскарження рішень контролюючого органу або представництво ваших інтересів в податкових суперечках.

Питання оподаткування міжнародних структур також входять до переліку наших спеціалізацій.
Наші клієнти думають про бізнес та податкові питання довіряють нам.


Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button