Назад

Агробізнес

Сільське господарство є однією з провідних галузей української економіки, яка в останні роки активно розвивається. Цінність українських земель викликає високий рівень конкуренції, привабливість бізнесу для інвесторів і, на жаль, недобросовісних гравців, в тому числі і рейдерів.

Складність і в багатьох аспектах архаїчність земельного законодавства вимагає професійного підходу до правового забезпечення безпеки і стабільності аграрного бізнесу.

Якщо вам необхідно отримати комплексне юридичне обслуговування діяльності агропідприємств, захистити свої активи від рейдерських атак або залучити інвестиції у власний проект в сфері сільського господарства, ми будемо раді надати вам професійну юридичну підтримку.


Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button