Назад
Проекти

Погашення боржником Клієнта заборгованості у загальному розмірі близько 1 мільйона гривень

Наш Клієнт – виробничо-будівельна компанія, один з лідерів на ринку виробників огороджувальних конструкцій – звернувся до Об’єднання у зв’язку з простроченням оплати за відвантажений товар. Розмір заборгованості на момент звернення до Об’єднання складав близько 1 млн. грн. Контрагент – товариство з групи компаній Донецьксталь – посилаючись на загальну кризу у металургійній галузі, постійно відтерміновував розрахунок, грубо порушуючи умови укладеного договору.

Адвокатами Об’єднання було проаналізовано велику кількість документації по взаємовідносинам сторін, здійснено складний розрахунок санкцій. Одразу після отримання примірника позовної заяви Контрагент почав погашати заборгованість, хоча й висунув до Клієнта зустрічні вимоги щодо штрафів за договором за прострочення поставки, намагаючись затягнути судовий процес.

Успішне представництво адвокатами Об’єднання інтересів Клієнта у судах першої та апеляційної інстанцій дозволило отримати позитивне рішення на користь Клієнта: вимоги позову адвокатів Об’єднання задоволені у повному обсязі, а у задоволенні зустрічного позову Контрагента – відмовлено.

Після набрання рішенням суду законної сили, Контрагент негайно добровільно сплатив заборгованість, усвідомлюючи, що наступним кроком буде арешт всіх його рахунків.

Ефективний захист правових інтересів наших Клієнтів – зміст та основна спрямованість діяльності нашого Об’єднання. У даному випадку, успішний результат судового процесу, негайне виконання судового рішення супроводжувалось стягненням судом з відповідача на користь Клієнта усіх понесених ним витрат на правову допомогу. У своїх рішеннях суди надали високу оцінку якості та професіоналізму представлення та захисту адвокатом прав Клієнта. Таким чином, надаючи професійну правничу допомогу, ми завжди намагаємось досягти найбільш вигідних результатів для наших Клієнтів.


Партнер
Вікторія Зайцева
Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button