Назад
Проекти

Перемагаємо навіть під час карантину

Ми вже розповідали вам про випадки, коли податкові накладні можуть бути зареєстровані незважаючи на недостатність ліміту для реєстрації. Так, статтю 2001 Податкового кодексу України доповнено пунктом 2001.9 на підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» № 1797-VIII від 21.12.2016 р., який набрав чинності 01.01.2017. Але навіть з того часу можливості платників податків скористатися правом зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування на суму показника ƩПеревищ, часто перешкоджають недоліки роботи системи електронного адміністрування ПДВ, які не враховують ці показники належним чином. Це може призводити до прострочення реєстрації податкових накладних без вини платника податків.

Також частою причиною прострочень реєстрації можуть стати технічні несправності – аварії мереж електропостачання чи телекомунікаційного зв’язку. Якщо така ситуація трапляється в день настання граничного строку для реєстрації податкової накладної або триває певний час, платник податків також може бути позбавлений можливості своєчасно зареєструвати податкову накладну.

У нашого клієнта збіглося і те, і інше. І за сукупністю ситуацій податкова нарахувала космічний штраф у розмірі більше 12 млн. грн.
Сума така, що не дозволяє просто «забити» на технічні негаразди. Тому, клієнт звернувся до нас.

Адвокатами АО “Кролевецький та партнери” було детально проаналізовано обставини реєстрації кожної з 16 податкових накладних та прораховано формулу для реєстрації, зібрано доказову базу, яка підтверджує кожен показник та обставини реєстрації кожної податкової накладної. Результатом для клієнта стало скасування рішення податкової про нарахування штрафних санкцій на 99,5% суми!

26 березня 2020 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду не знайшов в касаційній скарзі Офісу великих платників податків Державної податкової служби підстав для перегляду рішення суду в інтересах клієнта.


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button