Назад
Проекти

Перемагаємо навіть під час карантину

Ми вже розповідали вам про випадки, коли податкові накладні можуть бути зареєстровані незважаючи на недостатність ліміту для реєстрації. Так, статтю 2001 Податкового кодексу України доповнено пунктом 2001.9 на підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» № 1797-VIII від 21.12.2016 р., який набрав чинності 01.01.2017. Але навіть з того часу можливості платників податків скористатися правом зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування на суму показника ƩПеревищ, часто перешкоджають недоліки роботи системи електронного адміністрування ПДВ, які не враховують ці показники належним чином. Це може призводити до прострочення реєстрації податкових накладних без вини платника податків.

Також частою причиною прострочень реєстрації можуть стати технічні несправності – аварії мереж електропостачання чи телекомунікаційного зв’язку. Якщо така ситуація трапляється в день настання граничного строку для реєстрації податкової накладної або триває певний час, платник податків також може бути позбавлений можливості своєчасно зареєструвати податкову накладну.

У нашого клієнта збіглося і те, і інше. І за сукупністю ситуацій податкова нарахувала космічний штраф у розмірі більше 12 млн. грн.
Сума така, що не дозволяє просто «забити» на технічні негаразди. Тому, клієнт звернувся до нас.

Адвокатами АО “Кролевецький та партнери” було детально проаналізовано обставини реєстрації кожної з 16 податкових накладних та прораховано формулу для реєстрації, зібрано доказову базу, яка підтверджує кожен показник та обставини реєстрації кожної податкової накладної. Результатом для клієнта стало скасування рішення податкової про нарахування штрафних санкцій на 99,5% суми!

26 березня 2020 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду не знайшов в касаційній скарзі Офісу великих платників податків Державної податкової служби підстав для перегляду рішення суду в інтересах клієнта.


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button