Назад
Новини

Нові форми реєстраційних заяв від МінЮсту, зокрема й щодо кінцевих бенефіціарних власників.

Вчора, 25 травня, Міністерством юстиції України опубліковані нові форми заяв в сфері реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Нові форми заяв почнуть діяти вже з 01.06.2020.

Форми реєстраційних заяв суттєво змінилися, скоротилася їхня кількість: тепер замість 24 форм заяв всього 9. Вони поділяються за суб’єктом, наприклад ФОП, юридична особа, громадське формування тощо, а також окремо форма для кінцевих бенефіціарних власників, символіки громадського формування та всеукраїнського статусу останнього.

Таким чином, з 01.06.2020 діятиме відповідна форма для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника

Найприємнішою новиною є те, що дані кінцевих бенефіціарних власників відтепер необхідно заповнювати тільки у разі, якщо ці дані змінилися або якщо зазначені в реєстрі не є актуальними. Раніше така інформація заповнювалась у реєстраційні заяви щоразу, коли така форма подавалась від юридичної особи.

Форма щодо структури власності, затвердження якої передбачено перехідними положеннями Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019, має бути затверджена Державною службою фінансового моніторингу. Саме із набранням чинності нормативно-правового акту, яким буде затверджено форму структури власності, починається тримісячний термін для подання відомостей юридичними особами про кінцевих бенефіціарних власників.

Тож, поки що команда бігти до державних реєстраторів з даними про кінцевих бенефіціарних власників не надійшла, втім з 01 червня 2020 реєстраторам потрібно подавати нові форми заяв.


Партнер
Олексій Зайцев
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button