Назад
Новини

Нові форми реєстраційних заяв від МінЮсту, зокрема й щодо кінцевих бенефіціарних власників.

Вчора, 25 травня, Міністерством юстиції України опубліковані нові форми заяв в сфері реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Нові форми заяв почнуть діяти вже з 01.06.2020.

Форми реєстраційних заяв суттєво змінилися, скоротилася їхня кількість: тепер замість 24 форм заяв всього 9. Вони поділяються за суб’єктом, наприклад ФОП, юридична особа, громадське формування тощо, а також окремо форма для кінцевих бенефіціарних власників, символіки громадського формування та всеукраїнського статусу останнього.

Таким чином, з 01.06.2020 діятиме відповідна форма для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника

Найприємнішою новиною є те, що дані кінцевих бенефіціарних власників відтепер необхідно заповнювати тільки у разі, якщо ці дані змінилися або якщо зазначені в реєстрі не є актуальними. Раніше така інформація заповнювалась у реєстраційні заяви щоразу, коли така форма подавалась від юридичної особи.

Форма щодо структури власності, затвердження якої передбачено перехідними положеннями Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019, має бути затверджена Державною службою фінансового моніторингу. Саме із набранням чинності нормативно-правового акту, яким буде затверджено форму структури власності, починається тримісячний термін для подання відомостей юридичними особами про кінцевих бенефіціарних власників.

Тож, поки що команда бігти до державних реєстраторів з даними про кінцевих бенефіціарних власників не надійшла, втім з 01 червня 2020 реєстраторам потрібно подавати нові форми заяв.


Партнер
Олексій Зайцев
Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button