Вчора, 25 травня, Міністерством юстиції України опубліковані нові форми заяв в сфері реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Нові форми заяв почнуть діяти вже з 01.06.2020.
Форми реєстраційних заяв суттєво змінилися, скоротилася їхня кількість: тепер замість 24 форм заяв всього 9. Вони поділяються за суб’єктом, наприклад ФОП, юридична особа, громадське формування тощо, а також окремо форма для кінцевих бенефіціарних власників, символіки громадського формування та всеукраїнського статусу останнього.
Найприємнішою новиною є те, що дані кінцевих бенефіціарних власників відтепер необхідно заповнювати тільки у разі, якщо ці дані змінилися або якщо зазначені в реєстрі не є актуальними. Раніше така інформація заповнювалась у реєстраційні заяви щоразу, коли така форма подавалась від юридичної особи.
Форма щодо структури власності, затвердження якої передбачено перехідними положеннями Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019, має бути затверджена Державною службою фінансового моніторингу. Саме із набранням чинності нормативно-правового акту, яким буде затверджено форму структури власності, починається тримісячний термін для подання відомостей юридичними особами про кінцевих бенефіціарних власників.
Тож, поки що команда бігти до державних реєстраторів з даними про кінцевих бенефіціарних власників не надійшла, втім з 01 червня 2020 реєстраторам потрібно подавати нові форми заяв.
«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]
У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]
Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.
Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці
Всі новиниПідпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати спеціалізовані новини про продукти, оновлення та спеціальні запрошення.
Ви підписалися на повідомлення!