Назад
Проекти

Інвестування в будівництво
vs
будівельні афери:
чи можливо отримати квартиру?

Будівельний бізнес в Україні є одним із найперспективніших, адже акумулює великі потоки грошових коштів. Однак, часом, ці гроші отримуються коштом звичайних громадян, так званих «інвесторів у новобудови», та осідають зовсім не в їхніх майбутніх квартирах. За умовами договору, з обіцянок забудовників є надія на швидке отримання омріяної квартири, а в результаті – заморожений проект, судові процеси, відмова у набутті права власності на квартиру, борги, постійна оренда житла та інші фінансові незручності.

Наш клієнт опинився в аналогічній ситуації. Та не зважаючи на всі поневіряння він все ж таки отримає свою квартиру!

Це історія про звичайного громадянина, який У 2007 році інвестував у новобудову і упродовж 2-ох років повинен був отримати свою омріяну квартиру. Приємна ціна, добре місце розташування та впевнені обіцянки забудовника. Що ще необхідно для прийняття рішення? Звичайно, треба терміново укладати договір, поки є можливість, поки «горить»!

Проконсультуватись з юристом у той момент «не було часу». Зате потім часу на роздуми, як виходити із ситуації, було більше, ніж достатньо: порушення строків здачі будинку в експлуатацію на 9 (!) років, неплатоспроможність забудовника, розірвання договорів та зміна підрядника, судові процеси. Проект був заморожений на роки.

Коли врешті решт будинок був прийнятий до експлуатації, наш Клієнт стикнувся з ще більшою проблемою – його ім’я якимось дивом зникло зі списків інвесторів, забудовник уникав будь-яких комунікацій. Після отримання фактичної відмови у передачі квартири, Клієнт виявив оголошення щодо продажу цієї ж квартири на ріелторських сайтах. Згодом забудовником взагалі було повідомлено, що ця квартира закріплена за іншою особою. Клієнт побоювався, що це вже остаточна втрата і квартири, і сплачених за неї коштів.

Однак, оперативні дії адвокатів дозволили заблокувати продаж квартири. Захист прав Клієнта здійснювався у судовому порядку. Як результат: судом задоволено вимоги нашого Клієнта, зобов’язано забудовника надати документи для оформлення права власності на квартиру в новобудові.

У питаннях інвестування коштів у будівництво своєчасне звернення до юриста «ДО того ЯК» часто економить Ваші кошти на безцінні нерви.


Партнер
Вікторія Зайцева
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button