Назад
Новини

E-BUSINESS по-українські

E-BUSINESS ПО-УКРАЇНСЬКИ

09.07.2019 Прем’єр-міністром разом з міністром юстиції було презентовано новий електронний сервіс – реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю онлайн. Це дійсно крок вперед. Подібний сервіс електронної реєстрації вже давно та успішно працює в Естонії, яка на сьогоднішній день знаходиться на 16 місці в рейтингу Doing Business за легкістю ведення бізнесу. Україна займає позицію № 71 в цьому рейтингу. Сподіваємось, із впровадженням цього сервісу продовжиться тенденція покращення позицій в подібних рейтингах.

Сам сервіс реєстрації ТОВ онлайн виглядає досить просто. Однак заяву може підписати та подати виключно один із засновників, який має дійсний електронний цифровий підпис.

Реєстрація представником за дорученням в цьому випадку виключається. ТОВ, зареєстроване онлайн, здійснюватиме діяльність на підставі модельного статуту, який нещодавно було затверджено Урядом. Такий статут може бути як рекомендованим, так і з різними варіантами запропонованого конструктора. Однак, невідомо, яким чином той чи інший варіант модельного статуту буде відображатися в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, або ж в документах товариства. Наразі при реєстрації ТОВ з модельним статутом такий статут сканується з паперового носія до реєстру.

На сьогоднішній день електронна реєстрація знаходиться в пілотному режимі.


Партнер
Олексій Зайцев
Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button