Назад
Новини

E-BUSINESS по-українські

E-BUSINESS ПО-УКРАЇНСЬКИ

09.07.2019 Прем’єр-міністром разом з міністром юстиції було презентовано новий електронний сервіс – реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю онлайн. Це дійсно крок вперед. Подібний сервіс електронної реєстрації вже давно та успішно працює в Естонії, яка на сьогоднішній день знаходиться на 16 місці в рейтингу Doing Business за легкістю ведення бізнесу. Україна займає позицію № 71 в цьому рейтингу. Сподіваємось, із впровадженням цього сервісу продовжиться тенденція покращення позицій в подібних рейтингах.

Сам сервіс реєстрації ТОВ онлайн виглядає досить просто. Однак заяву може підписати та подати виключно один із засновників, який має дійсний електронний цифровий підпис.

Реєстрація представником за дорученням в цьому випадку виключається. ТОВ, зареєстроване онлайн, здійснюватиме діяльність на підставі модельного статуту, який нещодавно було затверджено Урядом. Такий статут може бути як рекомендованим, так і з різними варіантами запропонованого конструктора. Однак, невідомо, яким чином той чи інший варіант модельного статуту буде відображатися в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, або ж в документах товариства. Наразі при реєстрації ТОВ з модельним статутом такий статут сканується з паперового носія до реєстру.

На сьогоднішній день електронна реєстрація знаходиться в пілотному режимі.


Партнер
Олексій Зайцев
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button