Назад
Проекти

Ідея захисту лісів від незаконної порубки вчергове перетворюється на зловживання з боку правоохоронців.

Один з кейсів, успішно вирішених командою Адвокатського об’єднання «Кролевецький та Партнери», наочно показує «демонстрацію роботи» правоохоронців.

Що роблять чотири співробітники карного розшуку на лісозаготівельній ділянці посеред лісу?

Чому перевіряють документи на вирубку деревини?

Чому після цього слідчий, без дозволу суду, проводить огляд та вилучає автомобілі наших клієнтів?

На ці питання в подальшому дасть відповідь ДБР, однак інтереси клієнтів на даному етапі захищено, а права відновлено.

Автомобілі клієнтів об’єднання, завантажені лісоматеріалами, затримані співробітниками карного розшуку (!!!) поліції посеред лісу для перевірки.

В подальшому, для посилення ефекту абсурдності ситуації, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 246 КК України, за вчинення якого передбачено максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 3(!) років.

За допомогою злагоджених та своєчасних дій команди адвокатів, зазначене майно, безпідставно вилучене поліцейськими, повернуто власникам.

Однак викликає занепокоєння, що практика таких затримань автотранспорту, абсолютно немотивована та протиправна, продовжує існувати та розвиватись.
Більше того, наразі нами ініційовано та перебуває на контролі розслідування та притягнення до відповідальності усіх названих правоохоронців.

Сподіваємось, що будь-які втручання у права підприємців будуть здійснюватись лише на підставах та в межах закону.

В свою чергу ми тримає руку на пульсі, та забезпечує своєчасний захист інтересів клієнтів – підприємців.


Радник
Іван Кучер
Детальніше
Новини 31.05.2023

Відповідальність за ненадання відповіді на запит податкової:
що відомо?

28 квітня 2023 року набрав чинності Закон України № 2970-IX (далі – Закон). Незважаючи на те, що цей Закон здебільшого стосується імплементації у публічній фінансовій системі України міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки (CRS), ним також були внесені і інші зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема щодо податкової відповідальності. Так, відтепер […]

Детальніше
Новини 10.04.2023

Нарахування пені за прострочення розрахунків за ЗЕД -контрактами
під час війни

З метою підтримки повоєнного платіжного балансу, забезпечення стійкості національної грошової одиниці, стабільності валютних надходжень до економіки України та запобігання масового виведення капіталу за кордон, Національний банк України постійно вживає низку макроекономічних і монетарних заходів.

Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button