Назад
Проекти

Ідея захисту лісів від незаконної порубки вчергове перетворюється на зловживання з боку правоохоронців.

Один з кейсів, успішно вирішених командою Адвокатського об’єднання «Кролевецький та Партнери», наочно показує «демонстрацію роботи» правоохоронців.

Що роблять чотири співробітники карного розшуку на лісозаготівельній ділянці посеред лісу?

Чому перевіряють документи на вирубку деревини?

Чому після цього слідчий, без дозволу суду, проводить огляд та вилучає автомобілі наших клієнтів?

На ці питання в подальшому дасть відповідь ДБР, однак інтереси клієнтів на даному етапі захищено, а права відновлено.

Автомобілі клієнтів об’єднання, завантажені лісоматеріалами, затримані співробітниками карного розшуку (!!!) поліції посеред лісу для перевірки.

В подальшому, для посилення ефекту абсурдності ситуації, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 246 КК України, за вчинення якого передбачено максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 3(!) років.

За допомогою злагоджених та своєчасних дій команди адвокатів, зазначене майно, безпідставно вилучене поліцейськими, повернуто власникам.

Однак викликає занепокоєння, що практика таких затримань автотранспорту, абсолютно немотивована та протиправна, продовжує існувати та розвиватись.
Більше того, наразі нами ініційовано та перебуває на контролі розслідування та притягнення до відповідальності усіх названих правоохоронців.

Сподіваємось, що будь-які втручання у права підприємців будуть здійснюватись лише на підставах та в межах закону.

В свою чергу ми тримає руку на пульсі, та забезпечує своєчасний захист інтересів клієнтів – підприємців.


Радник
Іван Кучер
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button