Назад
Проекти

Ідея захисту лісів від незаконної порубки вчергове перетворюється на зловживання з боку правоохоронців.

Один з кейсів, успішно вирішених командою Адвокатського об’єднання «Кролевецький та Партнери», наочно показує «демонстрацію роботи» правоохоронців.

Що роблять чотири співробітники карного розшуку на лісозаготівельній ділянці посеред лісу?

Чому перевіряють документи на вирубку деревини?

Чому після цього слідчий, без дозволу суду, проводить огляд та вилучає автомобілі наших клієнтів?

На ці питання в подальшому дасть відповідь ДБР, однак інтереси клієнтів на даному етапі захищено, а права відновлено.

Автомобілі клієнтів об’єднання, завантажені лісоматеріалами, затримані співробітниками карного розшуку (!!!) поліції посеред лісу для перевірки.

В подальшому, для посилення ефекту абсурдності ситуації, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 246 КК України, за вчинення якого передбачено максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 3(!) років.

За допомогою злагоджених та своєчасних дій команди адвокатів, зазначене майно, безпідставно вилучене поліцейськими, повернуто власникам.

Однак викликає занепокоєння, що практика таких затримань автотранспорту, абсолютно немотивована та протиправна, продовжує існувати та розвиватись.
Більше того, наразі нами ініційовано та перебуває на контролі розслідування та притягнення до відповідальності усіх названих правоохоронців.

Сподіваємось, що будь-які втручання у права підприємців будуть здійснюватись лише на підставах та в межах закону.

В свою чергу ми тримає руку на пульсі, та забезпечує своєчасний захист інтересів клієнтів – підприємців.


Адвокат
Іван Кучер
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button