Назад
Новини

Бізнес за кордоном:
to be or not to be?

Чи замислювались ви коли-небудь

про компанію за кордоном?

Чому вона може вам знадобитися?

Уявімо, що Ви власник бізнесу в Україні, але Вас не покидають думки про:

• розширення свого бізнесу на ЄС
• заснування нового бізнесу на іншому ринку
• отримання ВНЖ чи візи, щоб працювати у певній країні
• створення холдингової структури

При цьому ви втомилися від бюрократії, незрозумілих дій української податкової або ж ви маєте великого партнера, що не хоче працювати з українським підприємством.

В такому випадку найкращим рішенням буде реєстрація компанії за межами нашої країни.

Які привілеї дає іноземна юрисдикція?

В іншій країні (в Естонії, Польщі чи США) на Вас чекатиме зрозуміле і передбачуване законодавство, сприятливе інвестиційне середовище, допомога та пільги для стартапів, швидка та проста реєстрація.

«Ок, – кажете Ви. – Хочу почати бізнес за кордоном! Що я маю робити?»

Перш за все Вам треба дізнатися правила гри стосовно компаній за кордоном, а потім вирішити, яка країна краще всього підходить для вашого бізнесу. Після того, як Ви дізнались всі «за» та «проти» про кожну можливу для реєстрації країну, можна реєструвати компанію та відкривати рахунок. Все це займе максимум декілька тижнів. Від Вас – тільки паспорт та бажання створити новий бізнес.

Після того, як вся робота зроблена та Вас можна поздоровити із вдалою реєстрацією закордонної компанії, Ви матимете постійну підтримку у веденні бізнесу.

Ми допоможемо у відповідях на всі поточні питання, також з бухгалтерією, оформленні договорів з партнерами та підрядниками, написання політик на сайт, тощо.

Реєстрація компанії в Польщі

Реєстрація компанії в Естонії

Реєстрація компанії в США


Радник
Ольга Березіна
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button