Назад
Новини

Бізнес за кордоном:
to be or not to be?

Чи замислювались ви коли-небудь

про компанію за кордоном?

Чому вона може вам знадобитися?

Уявімо, що Ви власник бізнесу в Україні, але Вас не покидають думки про:

• розширення свого бізнесу на ЄС
• заснування нового бізнесу на іншому ринку
• отримання ВНЖ чи візи, щоб працювати у певній країні
• створення холдингової структури

При цьому ви втомилися від бюрократії, незрозумілих дій української податкової або ж ви маєте великого партнера, що не хоче працювати з українським підприємством.

В такому випадку найкращим рішенням буде реєстрація компанії за межами нашої країни.

Які привілеї дає іноземна юрисдикція?

В іншій країні (в Естонії, Польщі чи США) на Вас чекатиме зрозуміле і передбачуване законодавство, сприятливе інвестиційне середовище, допомога та пільги для стартапів, швидка та проста реєстрація.

«Ок, – кажете Ви. – Хочу почати бізнес за кордоном! Що я маю робити?»

Перш за все Вам треба дізнатися правила гри стосовно компаній за кордоном, а потім вирішити, яка країна краще всього підходить для вашого бізнесу. Після того, як Ви дізнались всі «за» та «проти» про кожну можливу для реєстрації країну, можна реєструвати компанію та відкривати рахунок. Все це займе максимум декілька тижнів. Від Вас – тільки паспорт та бажання створити новий бізнес.

Після того, як вся робота зроблена та Вас можна поздоровити із вдалою реєстрацією закордонної компанії, Ви матимете постійну підтримку у веденні бізнесу.

Ми допоможемо у відповідях на всі поточні питання, також з бухгалтерією, оформленні договорів з партнерами та підрядниками, написання політик на сайт, тощо.

Реєстрація компанії в Польщі

Реєстрація компанії в Естонії

Реєстрація компанії в США


Радник
Ольга Березіна
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button