Назад
Проекти

Боротьба з безпідставними арештами нерухомості: чергова перемога

Здійснюючи захист наших клієнтів від втручання з боку правоохоронців, ми вже давно звикли до підвищеної уваги до девелопменту нерухомості.

Однак правоохоронці з кожним новим кейсом не перестають дивувати та вражати новими підходами до оцінки певних правовідносин.

Наш клієнт – землевласник та забудовник, майже 5 років володіє земельною ділянкою у місті Харкові та у законний спосіб здійснює її забудову, що перманентно перевіряється органами державного контролю.

Незважаючи на те, що законність придбання права власності на згадану землю підтверджена рішенням суду, яке набрало законної сили, земельна ділянка стала об’єктом «дослідження» в ході досудового розслідування в одному з чергових «актуальних» кримінальних проваджень, ініційованих Офісом Генерального прокурора.

Результатом такого «дослідження» стало визнання прокурором згаданої земельної ділянки в якості речового доказу (!!!).

«Абсурд» – подумали ми.
«Виклик прийнято» – відповів слідчий суддя та наклав арешт на землю з метою збереження речового доказу (!!!).

Що ж відбувалось далі? Протягом року у кримінальному провадженні змінилось чотири (!!!) органи досудового розслідування, що унеможливлювало адекватну та оперативну реакцію захисту на таке надмірне втручання у правомочності власника майна.

При цьому жоден із слідчих та прокурорів не провів з таким «речовим доказом» жодної слідчої дії за весь період дії накладеного арешту.

За результатами проведеної кропіткої роботи, нами зібрано фактично весь масив документів, що підтверджує правомірність набуття клієнтом права власності на землю, та доведено у Печерському районному суді міста Києва безпідставність накладення арешту, що мало наслідком його скасування.

Клієнту повернуто можливість повноцінно реалізовувати правомочності власника майна.


Адвокат
Іван Кучер
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button