Назад
Проекти

Боротьба з безпідставними арештами нерухомості: чергова перемога

Здійснюючи захист наших клієнтів від втручання з боку правоохоронців, ми вже давно звикли до підвищеної уваги до девелопменту нерухомості.

Однак правоохоронці з кожним новим кейсом не перестають дивувати та вражати новими підходами до оцінки певних правовідносин.

Наш клієнт – землевласник та забудовник, майже 5 років володіє земельною ділянкою у місті Харкові та у законний спосіб здійснює її забудову, що перманентно перевіряється органами державного контролю.

Незважаючи на те, що законність придбання права власності на згадану землю підтверджена рішенням суду, яке набрало законної сили, земельна ділянка стала об’єктом «дослідження» в ході досудового розслідування в одному з чергових «актуальних» кримінальних проваджень, ініційованих Офісом Генерального прокурора.

Результатом такого «дослідження» стало визнання прокурором згаданої земельної ділянки в якості речового доказу (!!!).

«Абсурд» – подумали ми.
«Виклик прийнято» – відповів слідчий суддя та наклав арешт на землю з метою збереження речового доказу (!!!).

Що ж відбувалось далі? Протягом року у кримінальному провадженні змінилось чотири (!!!) органи досудового розслідування, що унеможливлювало адекватну та оперативну реакцію захисту на таке надмірне втручання у правомочності власника майна.

При цьому жоден із слідчих та прокурорів не провів з таким «речовим доказом» жодної слідчої дії за весь період дії накладеного арешту.

За результатами проведеної кропіткої роботи, нами зібрано фактично весь масив документів, що підтверджує правомірність набуття клієнтом права власності на землю, та доведено у Печерському районному суді міста Києва безпідставність накладення арешту, що мало наслідком його скасування.

Клієнту повернуто можливість повноцінно реалізовувати правомочності власника майна.


Адвокат
Іван Кучер
Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button