Назад
Проекти

Боротьба з безпідставними арештами нерухомості: чергова перемога

Здійснюючи захист наших клієнтів від втручання з боку правоохоронців, ми вже давно звикли до підвищеної уваги до девелопменту нерухомості.

Однак правоохоронці з кожним новим кейсом не перестають дивувати та вражати новими підходами до оцінки певних правовідносин.

Наш клієнт – землевласник та забудовник, майже 5 років володіє земельною ділянкою у місті Харкові та у законний спосіб здійснює її забудову, що перманентно перевіряється органами державного контролю.

Незважаючи на те, що законність придбання права власності на згадану землю підтверджена рішенням суду, яке набрало законної сили, земельна ділянка стала об’єктом «дослідження» в ході досудового розслідування в одному з чергових «актуальних» кримінальних проваджень, ініційованих Офісом Генерального прокурора.

Результатом такого «дослідження» стало визнання прокурором згаданої земельної ділянки в якості речового доказу (!!!).

«Абсурд» – подумали ми.
«Виклик прийнято» – відповів слідчий суддя та наклав арешт на землю з метою збереження речового доказу (!!!).

Що ж відбувалось далі? Протягом року у кримінальному провадженні змінилось чотири (!!!) органи досудового розслідування, що унеможливлювало адекватну та оперативну реакцію захисту на таке надмірне втручання у правомочності власника майна.

При цьому жоден із слідчих та прокурорів не провів з таким «речовим доказом» жодної слідчої дії за весь період дії накладеного арешту.

За результатами проведеної кропіткої роботи, нами зібрано фактично весь масив документів, що підтверджує правомірність набуття клієнтом права власності на землю, та доведено у Печерському районному суді міста Києва безпідставність накладення арешту, що мало наслідком його скасування.

Клієнту повернуто можливість повноцінно реалізовувати правомочності власника майна.


Радник
Іван Кучер
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button