Назад
Проекти

Про болючу проблему замороженого будівництва

Наш клієнт, одна з провідних компаній будівельної галузі у місті Харків та масштабний інвестор будівельних проектів, звернувся до нас з нагальною проблемою, з якою стикаються багато вкладників в Україні.

Його власні кошти були заморожені на будівництві одного з харківських багатоквартирних житлових комплексів.

Причина?
Все, як завжди, дуже банально – забудовник вичерпав свої ресурси та припинив будівництво.

Маючи намір взяти на себе відповідальність за завершення будівництва, Клієнт був у пошуку варіантів виведення неспроможного забудовника з проекту.

Треба було здійснити повний аудит недобудови. Отже, було детально перевірено весь пакет дозвільної документації, права на земельну ділянку, наявність та чинність технічних та містобудівних умов, перелік інших інвесторів та обсяги здійсненого ними фінансування.

До справи було залучено адвокатів двох провідних практик – будівельної та податкової. Злагодженими зусиллями команди було розроблено та запропоновано Клієнту декілька оптимальних варіантів зміни забудовника.

Як Ви розумієте, викуп багатоквартирного будинку, хоч і недобудованого, – це угода на чималу суму. Тому досить довго тривали запеклі переговори з попередніми власниками об’єкта, ми узгоджували складні умови договорів, закріплювали механізми дотримання прав усіх інвесторів будівництва.

Окремим етапом було подолання вкрай бюрократичної процедури переоформлення дозвільних документів на нового забудовника.

І ось – один з харківських довгобудів отримав нове дихання та гарну перспективу стати комфортним житлом!

Вітаємо наших клієнтів та бажаємо успішної реалізації девелоперського проекту!


Партнер
Вікторія Зайцева
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button