Назад
Проекти

Скасовано штраф через невинуватість платника податків

Вкрай поширеною досі є практика накладення арешту на суми ліміту ПДВ платників податків в межах кримінального провадження.

Наш клієнт також потрапив у таку ситуацію.

Незважаючи на те, що ухвала про накладення арешту була протягом місяця скасована апеляційним судом, клієнт втратив можливість своєчасно зареєструвати податкові накладні протягом строку дії незаконного арешту.

І таких накладних було більше 14000 на загальну суму ПДВ більше 17 млн. грн.!

Здавалося б, нервів і пошкодженої перед клієнтами репутації досить, однак, біда не ходить одна – і клієнт отримав ще й штраф за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на суму 2,5 млн. грн.

Адвокатами нашого Об’єднання запропоновано скористатись процедурою адміністративного оскарження штрафу – зважаючи на явну невинуватість клієнта та космічний обсяг документів, якого б потребував судовий розгляд.

Складена адвокатом скарга з детальної аргументацією невинуватості клієнта та участь у її розгляді дали бажаний для клієнта результат – скасування штрафу в адміністративному порядку. А це означає – швидше (2 місяці) та з мінімальними витратами ресурсів.


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button