Назад
Проекти

Скасовано штраф через невинуватість платника податків

Вкрай поширеною досі є практика накладення арешту на суми ліміту ПДВ платників податків в межах кримінального провадження.

Наш клієнт також потрапив у таку ситуацію.

Незважаючи на те, що ухвала про накладення арешту була протягом місяця скасована апеляційним судом, клієнт втратив можливість своєчасно зареєструвати податкові накладні протягом строку дії незаконного арешту.

І таких накладних було більше 14000 на загальну суму ПДВ більше 17 млн. грн.!

Здавалося б, нервів і пошкодженої перед клієнтами репутації досить, однак, біда не ходить одна – і клієнт отримав ще й штраф за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних на суму 2,5 млн. грн.

Адвокатами нашого Об’єднання запропоновано скористатись процедурою адміністративного оскарження штрафу – зважаючи на явну невинуватість клієнта та космічний обсяг документів, якого б потребував судовий розгляд.

Складена адвокатом скарга з детальної аргументацією невинуватості клієнта та участь у її розгляді дали бажаний для клієнта результат – скасування штрафу в адміністративному порядку. А це означає – швидше (2 місяці) та з мінімальними витратами ресурсів.


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button