Назад
Проекти

Про те, як ідея захисту лісів від незаконної порубки перетворюється на зловживання з боку правоохоронців

Як перетворити достойну ідею в привід для чергового розчарування в підходах, які досі панують в правоохоронній системі?

Після нещодавнього візіту Президента України до Харківської області перед правоохоронцями у жорсткій формі поставлено завдання – припинити незаконну порубку лісів Харківщини, притягти винних осіб до відповідальності.

Як завдання реалізовано?

Один з успішних кейсів, наочно демонструє «демонстрацію роботи» правоохоронців.

Автомобіль клієнта об’єднання, який перевозив лісоматеріали, затриманий співробітниками поліції на стаціонарному посту для перевірки.

Незважаючи на наявність усіх передбачених законодавством та оформлених належним чином товаросупровідних документів, а також маркування усієї деревини відповідними бирками, слідчо-оперативною групою автомобіль оглянуто, вилучено та поміщено на стоянку одного з відділень поліції міста Харкова.

В подальшому, для посилення ефекту абсурдності ситуації, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 246 КК України, за вчинення якого передбачено максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох (!) років.

За допомогою злагоджених та своєчасних дій команди адвокатів, зазначене майно, безпідставно вилучене поліцейськими, повернуто власнику.

Однак викликає занепокоєння, що практика таких затримань автотранспорту, абсолютно немотивована та протиправна, продовжує існувати та розвиватись.

Сподіваємось, що будь-які втручання у права підприємців, будуть здійснюватись лише на підставах та в межах закону.


Радник
Іван Кучер
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button