Назад
Проекти

Про те, як ідея захисту лісів від незаконної порубки перетворюється на зловживання з боку правоохоронців

Як перетворити достойну ідею в привід для чергового розчарування в підходах, які досі панують в правоохоронній системі?

Після нещодавнього візіту Президента України до Харківської області перед правоохоронцями у жорсткій формі поставлено завдання – припинити незаконну порубку лісів Харківщини, притягти винних осіб до відповідальності.

Як завдання реалізовано?

Один з успішних кейсів, наочно демонструє «демонстрацію роботи» правоохоронців.

Автомобіль клієнта об’єднання, який перевозив лісоматеріали, затриманий співробітниками поліції на стаціонарному посту для перевірки.

Незважаючи на наявність усіх передбачених законодавством та оформлених належним чином товаросупровідних документів, а також маркування усієї деревини відповідними бирками, слідчо-оперативною групою автомобіль оглянуто, вилучено та поміщено на стоянку одного з відділень поліції міста Харкова.

В подальшому, для посилення ефекту абсурдності ситуації, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 246 КК України, за вчинення якого передбачено максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох (!) років.

За допомогою злагоджених та своєчасних дій команди адвокатів, зазначене майно, безпідставно вилучене поліцейськими, повернуто власнику.

Однак викликає занепокоєння, що практика таких затримань автотранспорту, абсолютно немотивована та протиправна, продовжує існувати та розвиватись.

Сподіваємось, що будь-які втручання у права підприємців, будуть здійснюватись лише на підставах та в межах закону.


Адвокат
Іван Кучер
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button