Про нас

Початок

Історія діяльності нашої компанії почалася в 2007 з заснування регіональної юридичної фірми. На сьогоднішній день, маючи офіси в Києві та Харкові, ми вже більше 14 років успішно супроводжуємо проекти наших клієнтів по всій Україні

Адвокатське об’єднання

АО «Кролевецький та партнери» – це команда з 18 професійних адвокатів і юристів.
Ми працюємо в сферах кримінального права, земельного права, податкових спорів, антикорупційного та корпоративного права, займаємося питаннями реструктуризації та банкрутства, вирішення спорів, надаємо юридичну підтримку з питань нерухомості та будівництва.

Команда

Наші юристи є членами таких професійних національних та міжнародних об’єднань, як Асоціація правників України, Національна асоціація адвокатів України, International Bar Association.

АО «Кролевецький та партнери» у 2018 році увійшло в ТОП-5 провідних юридичних фірм Північно-Східного регіону України, а також в ТОП-100 “Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2018”.

Крім того, об’єднання було визнано лідером в таких практиках, як кримінальне право та процес, податкове право, практика в сфері будівництва та нерухомості.
В 2019 році наш керуючий партнер Кирило Кролевецький увійшов в ТОП 100 найкращих юристів України в номінації «Лідер практики «Захист бізнесу». Також, АО «Кролевецький та партнери» увійшло в ТОП 100 провідних юридичних фірм України 2019 року.


Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button