Про нас

Початок

Історія діяльності нашої компанії почалася в 2007 з заснування регіональної юридичної фірми. На сьогоднішній день, маючи офіси в Києві та Харкові, ми вже більше 14 років успішно супроводжуємо проекти наших клієнтів по всій Україні

Адвокатське об’єднання

АО «Кролевецький та партнери» – це команда з 18 професійних адвокатів і юристів.
Ми працюємо в сферах кримінального права, земельного права, податкових спорів, антикорупційного та корпоративного права, займаємося питаннями реструктуризації та банкрутства, вирішення спорів, надаємо юридичну підтримку з питань нерухомості та будівництва.

Команда

Наші юристи є членами таких професійних національних та міжнародних об’єднань, як Асоціація правників України, Національна асоціація адвокатів України, International Bar Association.

В 2019 році керуючий партнер Кирило Кролевецький увійшов в ТОП 100 найкращих юристів України в номінації «Лідер практики «Захист бізнесу». Також, АО «Кролевецький та партнери» увійшло в ТОП 100 провідних юридичних фірм України 2019 року.

АО «Кролевецький та партнери» у 2020 році увійшло в ТОП-3 провідних юридичних фірм Східної України, а також в ТОП-100 “Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України-2020”.

Крім того, об’єднання було визнано лідером в таких практиках, як кримінальне право та процес, податкове право, практика в сфері будівництва та нерухомості.


Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button