Назад
Проекти

Про болючу проблему замороженого будівництва

Наш клієнт, одна з провідних компаній будівельної галузі у місті Харків та масштабний інвестор будівельних проектів, звернувся до нас з нагальною проблемою, з якою стикаються багато вкладників в Україні.

Його власні кошти були заморожені на будівництві одного з харківських багатоквартирних житлових комплексів.

Причина?
Все, як завжди, дуже банально – забудовник вичерпав свої ресурси та припинив будівництво.

Маючи намір взяти на себе відповідальність за завершення будівництва, Клієнт був у пошуку варіантів виведення неспроможного забудовника з проекту.

Треба було здійснити повний аудит недобудови. Отже, було детально перевірено весь пакет дозвільної документації, права на земельну ділянку, наявність та чинність технічних та містобудівних умов, перелік інших інвесторів та обсяги здійсненого ними фінансування.

До справи було залучено адвокатів двох провідних практик – будівельної та податкової. Злагодженими зусиллями команди було розроблено та запропоновано Клієнту декілька оптимальних варіантів зміни забудовника.

Як Ви розумієте, викуп багатоквартирного будинку, хоч і недобудованого, – це угода на чималу суму. Тому досить довго тривали запеклі переговори з попередніми власниками об’єкта, ми узгоджували складні умови договорів, закріплювали механізми дотримання прав усіх інвесторів будівництва.

Окремим етапом було подолання вкрай бюрократичної процедури переоформлення дозвільних документів на нового забудовника.

І ось – один з харківських довгобудів отримав нове дихання та гарну перспективу стати комфортним житлом!

Вітаємо наших клієнтів та бажаємо успішної реалізації девелоперського проекту!


Партнер
Вікторія Зайцева
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button