Назад
Проекти

Перемогти податкову можливо!

Справа була в 2018 році, клієнту нарахували податок на нерухоме майно.
Сумма, м’яко кажучи, викликала здивування. Дохід від використання будівель, за який його було нараховано, був менше, ніж сам податок.

Думая, що в калькуляторах податкової щось зламалося, клієнт зібрав документи на нерухомість і поїхав до податкової з заявою про проведення звірки.
У відповідь почув лише: «Так ви ж в оренду його, начебто, здаєте і взагалі техпаспорт у вас прострочений».

«WTF! – сказав клієнт, прийшовши до нас в офіс. – Звідки така сума ?! Я справді стільки повинен платити ?! Зробіть що-небудь! »

– клієнт

Ознайомившись зі справою, ми з’ясували, що податкова застосувала максимально можливі ставки без жодних на те підстав. А сума податку повинна бути менше в 5 разів!
Било вирішено подавати до суду.

В ході розгляду податкова метушилась до останнього: тричі (!) Змінювала оскаржувані рішення про нарахування податку, то посилаючись на арифметичні помилки, то поділяючи одну й ту ж суму на дві частини, і кожен раз просила суд закрити провадження у справі, тому що змінилися номери і дати рішень.

Але незважаючи на всі хитрощі, ми домоглися застосування правильних ставок податкової відповідно до призначення нерухомості та зменшення суми податку в 5 разів.
Рішення підтвердили всі вищі інстанції.
Кліент щасливий – ми задоволені!


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button