Назад
Проекти

Перемогти податкову можливо!

Справа була в 2018 році, клієнту нарахували податок на нерухоме майно.
Сумма, м’яко кажучи, викликала здивування. Дохід від використання будівель, за який його було нараховано, був менше, ніж сам податок.

Думая, що в калькуляторах податкової щось зламалося, клієнт зібрав документи на нерухомість і поїхав до податкової з заявою про проведення звірки.
У відповідь почув лише: «Так ви ж в оренду його, начебто, здаєте і взагалі техпаспорт у вас прострочений».

«WTF! – сказав клієнт, прийшовши до нас в офіс. – Звідки така сума ?! Я справді стільки повинен платити ?! Зробіть що-небудь! »

– клієнт

Ознайомившись зі справою, ми з’ясували, що податкова застосувала максимально можливі ставки без жодних на те підстав. А сума податку повинна бути менше в 5 разів!
Било вирішено подавати до суду.

В ході розгляду податкова метушилась до останнього: тричі (!) Змінювала оскаржувані рішення про нарахування податку, то посилаючись на арифметичні помилки, то поділяючи одну й ту ж суму на дві частини, і кожен раз просила суд закрити провадження у справі, тому що змінилися номери і дати рішень.

Але незважаючи на всі хитрощі, ми домоглися застосування правильних ставок податкової відповідно до призначення нерухомості та зменшення суми податку в 5 разів.
Рішення підтвердили всі вищі інстанції.
Кліент щасливий – ми задоволені!


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button