Назад
Проекти

Перемогти податкову можливо!

Справа була в 2018 році, клієнту нарахували податок на нерухоме майно.
Сумма, м’яко кажучи, викликала здивування. Дохід від використання будівель, за який його було нараховано, був менше, ніж сам податок.

Думая, що в калькуляторах податкової щось зламалося, клієнт зібрав документи на нерухомість і поїхав до податкової з заявою про проведення звірки.
У відповідь почув лише: «Так ви ж в оренду його, начебто, здаєте і взагалі техпаспорт у вас прострочений».

«WTF! – сказав клієнт, прийшовши до нас в офіс. – Звідки така сума ?! Я справді стільки повинен платити ?! Зробіть що-небудь! »

– клієнт

Ознайомившись зі справою, ми з’ясували, що податкова застосувала максимально можливі ставки без жодних на те підстав. А сума податку повинна бути менше в 5 разів!
Било вирішено подавати до суду.

В ході розгляду податкова метушилась до останнього: тричі (!) Змінювала оскаржувані рішення про нарахування податку, то посилаючись на арифметичні помилки, то поділяючи одну й ту ж суму на дві частини, і кожен раз просила суд закрити провадження у справі, тому що змінилися номери і дати рішень.

Але незважаючи на всі хитрощі, ми домоглися застосування правильних ставок податкової відповідно до призначення нерухомості та зменшення суми податку в 5 разів.
Рішення підтвердили всі вищі інстанції.
Кліент щасливий – ми задоволені!


Партнер
Руслана Пивоварова
Детальніше
Новини 23.05.2022

Відновлення податкових перевірок в умовах воєнного стану:
огляд положень законопроекту №7360

«12» травня 2022 року Верховною Радою України було проголосовано проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану (далі – законопроект №7360) та прийнято у цілому відповідний закон. Станом на день написання цього огляду цей закон […]

Детальніше
Новини 31.03.2022

Український юридичний ринок об’єднався: спільна позиція щодо співпраці з міжнародними компаніями, які продовжують вести бізнес в росії

У продовження ініціатив АПУ більше ніж 70 провідних юридичних фірм об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та […]

Детальніше
Новини 10.03.2022

НБУ відкрив спецрахунки для гуманітарних цілей та сбору коштів на потреби армії

Рахунки використовуватимуться для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button