Назад
Проекти

Від 7 до 12 років «бєз суда і слєдствія» або законне рішення?

Трохи більше року тому суспільство сколихнула низка журналістських розслідувань щодо розкрадань державного бюджету у дуже болючій для нації сфері – державних закупівель. Наші клієнти як раз фігурували у зазначених справах.

Хоча розслідування вже тривало на той момент більше 3-х років, клієнти одразу ж зрозуміли, що все це призведе до чогось неминучого.

Приблизно через місяць їх викликали до прокуратури, де вручили повідомлення про підозру щодо розтрати грошових коштів у розмірі 9 млн.грн. за нібито фіктивні поставки.
Незважаючи на повну невідповідність підозри фактичним обставинам, через тиждень клієнтам обрали запобіжні заходи.

Усвідомлюючи те, що за оголошеною підозрою передбачено покарання від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, клієнти почали згадувати «Великий терор» 1937-го року, та дуже побоювались покарання фактично «бєз суда і слєдствія».

На практиці всім відомо, що майже 100% кримінальних проваджень, в яких особу повідомлено про підозру, скеровується до суду. А при таких обставинах очікувалась важка боротьба «на роки», і, враховуючи суспільний резонанс, «великий терор» був дуже ймовірний.

Пройшов рік процесуальної боротьби та намагань акцентувати увагу на об’єктивності та неупередженості досудового слідства і….
Нам все ж таки вдалось.
Рівно за рік ми отримали постанову про закриття кримінального провадження.
Скасовано арешти з майна.
Скасовано запобіжні заходи.
Справедливість поновлена!
На сьогодні маємо 2 клієнта, репутацію яких поновлено, а також скасовані арешти майна та запобіжні заходи.


Партнер
Ілля Ткаченко
Детальніше
Проекти 25.08.2021

Україна-Британія 1:0

Наша клієнтка тривалий час проживала у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Там вона одружилася і народила доньку. Через певний час сімейне життя перетворилося на катастрофу, бо чоловік почав пиячити та давав волю кулакам.

Детальніше
Проекти 16.07.2021

«Архітектурний контроль»:
як відрізнити від явного свавілля?

Уявляєте, одним чудовим ранком за чашкою смачної кави Ви дізнаєтеся, що все Ваше майно, банківські рахунки арештовані. Як наслідок - повне унеможливлення проведення розрахунків з контрагентами та блокування підприємницької діяльності.

Детальніше
Проекти 09.07.2021

Порятунок активів підприємства від свавілля прокуратури

Чергове «актуальне» провадження під наглядом прокурорів Офісу Генерального прокурора обрало об'єктами уваги декілька десятків підприємств Харківщини із значними обсягами постачання.

Детальніше

Читайте всі новини KROLEVETSKYI and Partners на цій сторінці

Всі новини
Call Now Button